Biuletyn Informacji Publicznej  Izbicy Kujawskiej  www.izbicakuj.pl
Informacje Ogólne
Informacja dla osób niesłyszących
Gmina
Urząd Miejski
Protokoły z kontroli
Nabór pracowników na wolne stanowiska pracy
Informacje bieżące
Skargi i wnioski
Petycje
Działalność lobbingowa
Wybory i referenda
Wybory Samorządowe
Wybory Prezydenckie
Wybory Parlamentarne
Wybory do Europarlamentu
Referendum ogólnokrajowe
Podział gminy na okręgi wyborcze i na obwody głosowania
Wybory do Izb Rolniczych
Organy
Rada
Komisje Rady
Burmistrz
Prawo lokalne
Statut Gminy
Sesje Rady
Projekty uchwał
Uchwały Rady
Protokóły
Zarządzenia Burmistrza
Mienie gminy
Budżet
Podatki i opłaty
Zagospodarowanie przestrzenne
Ochrona środowiska
Strategia rozwoju 2000
Strategia rozwoju 2016
Pozostałe
Elektroniczne zbiory aktów prawnych
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Dziennik Urzędowy Województwa Kujawsko-Pomorskiego
Spisy powszechne
Powszechny Spis Rolny 2010
Narodowy Spis Powszechny 2011
Inne
Jednostki pomocnicze
Jednostki organizacyjne
Stowarzyszenia i związki członkowskie
Przetargi
Plan postępowań o udzielenie zamówień w 2017 roku
Oświadczenia majątkowe
Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Informacje nieudostępnione
Serwis
Sprawdź stan spraw
Wyszukiwarka
Redakcja Biuletynu
Instrukcja obsługi
Rejestr zmian
Statystyka odwiedzin
 Komisje Rady strona główna 

Komisje Rady
Komisje Rady Miejskiej w Izbicy Kujawskiej 

Komisja Inwestycyjno – Techniczna i Rozwoju Gospodarczego Rady Miejskiej w Izbicy Kujawskiej

1. Głuszkowski Wojciech

2. Graczyk Bogdan - Z-ca Przewodniczącego 

3. Kubiatowski Krzysztof

4. Wiśniewski Mieczysław

5. Żurańska Ludmiła - Przewodniczący

 

Komisja Stanowienia Prawa Lokalnego, Przedstawicielstwa Samorządności, Praw Rodzinnych i Obywatelskich Rady Miejskiej w Izbicy Kujawskiej

1. Matusiak Leszek - Przewodniczący

2. Nadolny Leszek

3. Simon Waldemar

4. Stasiak Marek - Z-ca Przewodniczącego 

5. Żurańska Ludmiła

 

Komisja Rolnictwa, Ochrony Środowiska, Zaopatrzenia oraz Spraw Samorządowych Rady Miejskiej w Izbicy Kujawskiej

1. Głuszkowski Wojciech - Przewodniczący

2. Kropidłowski Stanisław

3. Kubiatowski Krzysztof

4. Łuczak Jan - Z-ca Przewodniczącego 

5. Stasiak Marek

 

 

Komisja Zdrowia, Oświaty, Kultury i Rekreacji oraz Spraw Socjalnych Rady Miejskiej w Izbicy Kujawskiej

1. Głuszkowska Agnieszka - Z-ca Przewodniczącego

2. Graczyk Bogdan

3. Kucharski Marcin

4. Simon Waldemar

5. Wiśniewski Mieczysław - Przewodniczący

 

Komisja Rewizyjna Rady Miejskiej w Izbicy Kujawskiej

1. Głuszkowska Agnieszka

2. Graczyk Bogdan - Z-ca Przewodniczącego 

3. Łuczak Jan - Przewodniczący

4. Nadolny leszek

5. Wiśniewski Mieczysław

 

Komisja Budżetowa Rady Miejskiej w Izbicy Kujawskiej

1. Kropidłowski Stanisław

2. Kubiatowski Krzysztof - Z-ca Przewodniczącego 

3. Kucharski Marcin

4. Matusiak Leszek

5. Orzechowski Marek - Przewodniczący

 

 

 
Data wprowadzenia informacji 2009-10-27 15:50:55 Informację zaktualizowano 2015-07-23 09:46:20, wprowadzający: Beata Kubiak-Okupska
Komisje Rady Gminy i Miasta - Kadencja 2011-2014 

Komisja Inwestycyjno – Techniczna i Rozwoju Gospodarczego Rady Gminy i Miasta

1. Kałużny Eugeniusz - Przewodniczący
2. Orzechowski Marek
3. Lewandowski Marian
4. Pawlicki Józef
5. Żurańska Ludmiła - Z-ca Przewodniczącego

Komisja Stanowienia Prawa Lokalnego, Przedstawicielstwa Samorządności, Praw Rodzinnych i Obywatelskich Rady Gminy i Miasta

1. Mleczko Lech - Przewodniczący
2. Simon Waldemar
3. Głuszkowski Wojciech
4. Żurańska Ludmiła - Z-ca Przewodniczącego
5. Warda Zofia

Komisja Rolnictwa, Ochrony Środowiska, Zaopatrzenia oraz Spraw Samorządowych Rady Gminy i Miasta

1. Głuszkowski Wojciech - Przewodniczący
2. Pawlicki Józef
3. Kropidłowski Stanisław
4. Kujawski Jacek - Z-ca Przewodniczącego
5. Wiśniewski Mieczysław

Komisja Zdrowia, Oświaty, Kultury i Rekreacji oraz Spraw Socjalnych Rady Gminy i Miasta

1. Simon Waldemar - Przewodniczący
2. Mleczko Lech
3. Kałużny Eugeniusz
4. Radomski Wojciech - Z-ca Przewodniczącego
5. Łuczak Jan

Komisja Rewizyjna Rady Gminy i Miasta

1. Radomski Wojciech - Przewodniczący
2. Simon Waldemar
3. Głuszkowski Wojciech - Z-ca Przewodniczącego
4. Kałużny Eugeniusz
5. Kraszewski Krzysztof

Komisja Budżetowa Rady Gminy i Miasta

1. Pawlicki Józef - Przewodniczący
2. Radomski Wojciech - Z-ca Przewodniczącego
3. Kujawski Jacek
4. Mleczko Lech
5. Orzechowski Marek

 

 
Data wprowadzenia informacji 2015-07-23 09:38:25 Informację zaktualizowano 2015-07-23 09:44:11, wprowadzający: Beata Kubiak-Okupska
wersja do druku