Biuletyn Informacji Publicznej  Izbicy Kujawskiej  www.izbicakuj.pl
Informacje Ogólne
Informacja dla osób niesłyszących
Gmina
Urząd Miejski
Protokoły z kontroli
Nabór pracowników na wolne stanowiska pracy
Informacje bieżące
Skargi i wnioski
Petycje
Działalność lobbingowa
Wybory i referenda
Wybory Samorządowe
Wybory Prezydenckie
Wybory Parlamentarne
Wybory do Europarlamentu
Referendum ogólnokrajowe
Podział gminy na okręgi wyborcze i na obwody głosowania
Wybory do Izb Rolniczych
Organy
Rada
Komisje Rady
Burmistrz
Prawo lokalne
Statut Gminy
Sesje Rady
Projekty uchwał
Uchwały Rady
Protokóły
Zarządzenia Burmistrza
Mienie gminy
Budżet
Podatki i opłaty
Zagospodarowanie przestrzenne
Ochrona środowiska
Strategia rozwoju 2000
Strategia rozwoju 2016
Pozostałe
Elektroniczne zbiory aktów prawnych
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Dziennik Urzędowy Województwa Kujawsko-Pomorskiego
Spisy powszechne
Powszechny Spis Rolny 2010
Narodowy Spis Powszechny 2011
Inne
Jednostki pomocnicze
Jednostki organizacyjne
Stowarzyszenia i związki członkowskie
Przetargi
Plan postępowań o udzielenie zamówień w 2017 roku
Oświadczenia majątkowe
Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Informacje nieudostępnione
Serwis
Sprawdź stan spraw
Wyszukiwarka
Redakcja Biuletynu
Instrukcja obsługi
Rejestr zmian
Statystyka odwiedzin
 Jednostki pomocnicze strona główna 

Jednostki pomocnicze
 

WYKAZ JEDNOSTEK POMOCNICZYCH GMINY IZBICA KUJAWSKA

  1. Sołectwo Augustynowo - Sołtys Bogdan Kubacki
  2. Sołectwo Błenna - Sołtys Wiesław Baraniak
  3. Sołectwo Błenna A - Sołtys Krzysztof Kraszewski
  4. Sołectwo Błenna B - Sołtys Krzysztof Kubiatowski
  5. Sołectwo Chociszewo - Sołtys Eugeniusz Drubkowski
  6. Sołectwo Cieplinki - Sołtys Marek Jóźwiak
  7. Sołectwo Ciepliny - Sołtys Kazimierz Kotleszka
  8. Sołectwo Długie - Sołtys Zbigniew Czernicki
  9. Sołectwo Gąsiorowo - Sołtys Małgorzata Nowakowska
  10. Sołectwo Grochowiska - Sołtys Wojciech Głuszkowski
  11. Sołectwo Helenowo - Sołtys Władysław Dorabiała
  12. Osiedle Izbica Kujawska - Przewodniczący Rady Jarosław Pałczyński
  13. Sołectwo Jóżefowo - Sołtys Andrzej Wieszczyczyk
  14. Sołectwo Kazanki - Sołtys Iwona Kaczmarek
  15. Sołectwo Kazimierowo - Sołtys Mirosław Włodarski
  16. Sołectwo Komorowo - Sołtys Edward Policzański
  17. Sołectwo Mchówek - Sołtys Marek Orzechowski
  18. Sołectwo Mieczysławowo - Sołtys Robert Kacprzak
  19. Sołectwo Modzerowo - Sołtys Henryk Węgierski
  20. Sołectwo Naczachowo - Sołtys Janusz Czernicki
  21. Sołectwo Nowa Wieś - Sołtys Janusz Grabowski
  22. Sołectwo Obałki - Sołtys Maria Langa
  23. Sołectwo Pasieka - Sołtys Marek Walczak
  24. Sołectwo Skarbanowo - Sołtys Wojciech Baszewski
  25. Sołectwo Sokołowo - Sołtys Zbigniew Kucharski
  26. Sołectwo Szczkówek - Sołtys Krystian Drupkowski
  27. Sołectwo Ślazewo - Sołtys Marek Kurlapski
  28. Sołectwo Śmieły - Sołtys Paweł Gitalewicz
  29. Sołectwo Świętosławice - Sołtys Marian Lewandowski
  30. Sołectwo Świszewy - Sołtys Mirosława Witczak
  31. Sołectwo Tymień - Sołtys Zdzisław Wiśniewski
  32. Sołectwo Wietrzychowice - Sołtys Grażyna Brejczak
  33. Sołectwo Wiszczelice - Sołtys Anna Szadkowska
  34. Sołectwo Wólka Komorowska - Sołtys Tomasz Simiński
  35. SołectwoZdzisławin - Sołtys Mieczysław Wiśniewski
 
Data wprowadzenia informacji 2009-12-02 15:53:22 Informację zaktualizowano 2015-09-08 10:04:47, wprowadzający: Beata Kubiak-Okupska
wersja do druku